O nas

Jesteśmy spółką technologiczną specjalizującą się w zaawansowanych technologiach biometrycznych. Prowadzimy liczne projekty badawcze, których celem jest opracowanie nowych metod do zwalczania kradzieży głosu w systemach biometrycznych. Działalność Biometriq obejmuje cały szereg aktywności począwszy od testów i analiz po wdrażanie gotowych systemów.

Korzystamy z własnego zaplecza badawczego jakim jest nowoczesne laboratorium biometryczne jak też wiedzy ekspertów prestiżowych uczelni i instytucji badawczych na szczeblu krajowym, w tym AGH w Krakowie, Politechniki Warszawskiej, Politechniki Lubelskiej, NASK.


Pod szyldem Biometriq działamy od 2019. Nasza działalność koncentruje się głównie na rynku polskim. Naszymi usługami chcemy zainteresować przede wszystkim banki i instytucje finansowe, sektor telekomunikacyjny, bezpieczeństwa oraz zdrowia.


Prowadzimy też działalność doradczą w zakresie zabezpieczenia systemów informatycznych przy użyciu technologii biometrycznych.
Realizujemy audyty mające na celu ocenę możliwości technologicznych wdrożenia rozwiązań biometrii głosowej dla obsługujących klienta kanałów komunikacyjnych.


Współpracujemy z administracja rządową, NGO i biznesem.
Spółka jest członkiem komitetu technicznego nr 309 ds. Biometrii w Polskim Komitecie Normalizacyjnym.


Szukasz wsparcia w tworzeniu głosowych interfejsów użytkownika?
Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoich rozwiązań wykorzystując biometrię głosową?

Zapraszamy do kontaktu z nami!